Xiaomi Mi Smart Band 5/4 Charging Cable

590 L

 

Ky karikues mundëson karikimin e Mi Band 5 ose 4 super shpejt dhe lehtë. Mjafton të vendoseni orën inteligjente në stendën e karikimit. Është bërë nga material  miqësor me mjedisin dhe me cilësi të lartë TPE i cili i reziston dëmtimeve.

Ka stok

SKU: CNG2670 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Material

High quality TPE

Compatibility

Xiaomi Mi Band 5,
Xiaomi Mi Band 4

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charging Cable