Xiaomi Mi Smart Band 5/6 Charging Cable

1,000 L

 

Fishe i pershtatshem per karikimin e Xiaomi Mi Smart Band 5 dhe 6 . Përbërë nga material rezistent.

Ka stok

SKU: CNG2039-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x charging cable