Xiaomi Mi Smart Compact Projector

59,900 L

Video projektor Xiaomi. Me permasa te vogla por me cilesi dhe fuksionalitet. Audio e cila mbush ambjentin dhe bas te fuqishem. Permasa te ekranit te projektuar nga me e vogla deri ne 120 inch me auto fokus. Drite te fuqishme me pamje shume te qarte dhe me cilesi 1080p. Sistem operimi Android 9.0. Lidhje me internetin vetem wireless. Aplikacione te ndryshme te instaluara me mundesi per te instaluar shume te tjera. Njesoj si te keni kinema ne shtepine tuaj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
GENERAL
Model

MJJGTYDS02FM

Dimensions

4.5 x 5.9 x5.9 inches

Weight

2.8 lbs

Focusing Mode

Auto-focusing

Keystone correction

Vertical keystone correction

OPTICAL
Display technology

0.33"DMD

Light source technology

LED

Standard resolution

FULL HD(1080P)

ELECTRICAL
Power consumption

<65W Max. (in highlight mode)

Input voltage

19V DC

Standby power consumption

<0.5W

PROJECTION
Zoom multiplier

Prime lens

Throw ratio (TR)

1.2

Projected picture size

40”–200"

SYSTEM PARAMETERS
CPU

Amlogic T962-X

RAM

2GB DDR3

Built-in memory

16GB eMMC high-speed flash memory

SYSTEM SOFTWARE
Operating system

Android TV 9.0

Apps

Google Play with plenty of apps for Android TV

Video/audio wireless transmission

Google Play with plenty of apps for Android TV

Dynamic image

Supports HDR decoding

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Xiaomi Mi Smart Compact Projector 120 ”
Remote control
Adapter
User Manual