Xiaomi Mi Smart Humidifier

8,990 L

 

Anti bakterial, pastrues dhe lageshtues ajri per ambjente jo shume te pastra dhe me mungese oksigjeni. Kapacitet uji deri ne 4.5 liter. Mund te kontrollohet edhe me aplikacionin Mi Home.

Ka stok

SKU: HCM024 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Tank capacity

4.5L

Amount of mist

300ml / h

Noise level

38 dB (Maximum)

Power

25W

Functions

Double purification
Antibacterial Humidifier
Easy tank opening
Easy to wash
UV filter
3 levels
Remote control

Material

ABS plastic

Dimensions

19 x 19 x 35.3 cm

Weight

1.9 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Air Humidifier Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier
  • 1 x User Manual