Ofertë!
OFERTË ONLINE

Xiaomi Mi Smart Kettle

3,490 L

Kurseni: 1,000 L

Ibrik nga Xiaomi me kapacitet 1.5 liter. Jo vetëm që mund ta ngrohni ujin deri në temperaturën e caktuar, por gjithashtu mund ta zieni ujin, pastaj ta mbani në temperaturën që keni vendosur per 12 ore. Ka avantazhet e rezistencës ndaj ndryshkut, anti-shkallëzimit, dhe pastrimit te lehte.

Ka stok

SKU: DUN843-W Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 8%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

32,990 L
Kurseni: 3,000 L
- 22%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Air Purifier 2H

13,990 L
Kurseni: 4,000 L
- 12%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Air Purifier Pro

26,490 L
Kurseni: 3,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Material

stainless steel

Wireless connection

Bluetooth 4.0 BLE

Voltage

220V

Power

1800 W

Frequency

50Hz

Capacity

1.5 liters

Weight

1240g

Dimensions

215 x 152 x 251mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Electric Kettle
1 x Power Base
1 x User Manual