Xiaomi Mi Smart Power Plug

2,500 L

Prize e cila mund te lidhet me internet dhe  mund te kontrollohet ne distance me ane te aplikacionit Mi Home. Ka buton qe sherben per fikje dhe ndezje te menjehershme ose te programuar.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Connectivity

WiFi

Compatible

Google Assistant

Power supply

Electric Network

Voltage

220-240 V

Approx. dimensions

9 x 5 x 7,3 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim