Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C

5,990 L

 

Freskuese Xiaomi. Zhurme minimale. Dizajn i vecante minimalist. Helike me 7 tehe me te cilen krijon rryme ajri te fuqishme. Mund te kontrollohet me ane te aplikacionit Mi Home per ndezje, fikje dhe vendosjen e nivelit te shpejtesise sipas deshires.

Ka stok

SKU: DUN490-W Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Size

343 x 330 x 1000 / 642mm

Fan Blade Size

14 inches

Airflow Distance

16 meters

Air Volume

9-27 m3/h

Net Weight

3.5kg

Power Cord

1.6m

Power Frequency

50 / 60hz

Power voltage

220-230V

Rated Power

38W

Connectivity

Wi-Fi 2.4GHz

App

Mi Home app control

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu