Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

2,990 L

 

Ndjejeni muzikën sikur të jeni në koncert. Me teknologjinë më të fundit të Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka bëhet më e lehtë. Mikrofoni i integruar, rezistenca ndaj ujit dhe e 12 ore degjimi muzik, i bëjne këto kufje perfekte për ju. Kontrolloni audion me prekje dhe me anë të komandave zanore.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Style

Ear Hook

Control Button

Yes

Vocalism Principle

Dynamic

Wireless Type

Bluetooth

Frequency Response Range

20-20000Hz

Waterproof

Yes

Charging Box Battery

300mAh

Charging Time of Charging box

About 2 hours

Active Noise-Cancellation

Yes

Communication

Wireless

Volume Control

Yes

With Microphone

Yes

Resistance

16Ω

Sensitivity

120±5d

Bluetooth Protocal

HFP/A2DP/ HSP/AVRCP

Battery Hours

12 Hours

Charging time of earphone

About 1.5 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim