OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro

10,990 L

 

Prodhuar per te shijuar muziken akoma me gjate. Bluetooth 5.0, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD. Kontrolloni muziken tuaj me ane te prekjeve ne kufje. Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat deri ne 30 ore degjimi te vazhdueshem bashke me kutine. Suportojnë teknologjinë e karikimit pa kabllo.

Ka stok

SKU: CNG2040-B Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Aksesore per

Tablet, Telefon

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charging Case
1 x Earphones
1 x User Manual
1 x Type-C Charging Cable