Xiaomi Mi Type-C Braided Cable

800 L

 

Fishe Type C Xiaomi, i pershtatshem me shume modele celular. I perbere me material te forte dhe shume rezistent.

Ka stok

SKU: DUN458-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

1m

Style

Fast charger cable

Charging current

5V / 2.1A

Interface

USB 3.0 Type-C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim