Xiaomi Mi Urban Backpack

6,590 L

 

Çantë shpine nga Xiaomi. Kapacitet prej 26 litra dhe rezistente ndaj ujit. Perfekte për punë të përditshme dhe udhëtime. Mund t’i merrni me lehtësi gjithë sendet tuaja të nevojshme.

Ka stok

SKU: DUN1183-GR Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Material

Polyester

Number of Shoulder Belts

Double

Capacity

26L

Screen size

15.6"

Size

12.8 x 7.09 x 17.52 inches / 32.5 x 18.0 x 44.5 cm

Features

– With water resistant polyester material and very durable.
– Capacity of 26L and 30 Kg put what you want in your backpack.
– Ergonomic design that adapts to the back and avoids shoulder overload.
– With multiple pockets to store everything in its place.
– Minimalist style, for different uses.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Urban Backpack