Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10

29,900 L

Fshesa që nuk duhet të mungoj kurrsesi në shtëpitë tuaja. Fshesa e vakumit Xiaomi G10 me 5 cikle filtrimi, bateri me kapacitet të lartë 3000 mAh dhe depozitë pluhurash 0.6L. Tashmë pluhurat dhe papastërtië nuk do jen më problem.

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN1020-W Modeli: MJSCXCQPT Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Color

White

Product Dimensions

1286 × 214 × 256 mm

Net weight

Approx. 4.0 kg

Dust collector capacity

0.6 L (max)

Battery Capacity

3000 mAh

3000 mAh (nominal capacity)

25.2 V

Rated power

450 W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mi Vacuum Cleaner G10

1 x Extension pole

1 x Smart high-torque floor brush
1 x Mini electric brush
1 x 2-in-1 dusting brush
1 x Crevice nozzle
1 x 2-in-1 charging and storage bracket
1 x Water tank
1 x Mop cloth
1 x Adapter
1 x User manual
1 x User guide
1 x Positioning sticker
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu