OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

14,990 L

 

Fshesa që nuk duhet të mungoj kurrsesi në shtëpitë tuaja. Fshesa e vakumit Xiaomi G10 me 3 cikle filtrimi, bateri me kapacitet të lartë 2500 mAh dhe depozitë pluhurash 0.5L. Tashmë pluhurat dhe papastërtië nuk do jen më problem.

Ka stok

SKU: DUN1021-W Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Color

White

Product Dimensions

240 × 148 × 1132 mm

Net weight

Approx. 2.3 kg

Dust collector capacity

0.5 L (max)

Battery Capacity

2500 mAh

Charging voltage

26.0 V

Charging current

0.5 A

Charging time

Approx. 5 hours

Operating voltage

21.6 V

Operating power

220 W

Noise

≤ 79 dB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Main unit × 1

Extension rod × 1

Main brush × 1

Crevice nozzle × 1

Brush nozzle × 1

Mounting station × 1
(includes expansion screw × 2, expansion tube × 2)

User manual × 1

Power adapter × 1