Xiaomi Mi Watch Color

11,490 L

 

Modeli me i ri nga Xiaomi. Jetegjatesi baterie deri ne 14 dite. Rezistente ndaj ujit dhe pluhurave. Monitorim te rrahjeve te zemres 24 ore. Cdo e dhene e marr nga ora analizohet nepermjet aplikacionit ne telefon.

Ka stok

SKU: CNG1268-B Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

HARDWARE
Model

XMWT06

Compacibility

Android 5.1 or above
IOS 9.0 or above

Waterproof Rating

Up to 50 meters depth for 10 mins

FUNCTIONS
Details

Digital Compass
Notifications
Heart Rate Monitor
Accelerometer
Gesture Control
Barometer
Wireless Charging
SpO2

Sensor

Accelerometer, gyro, heart rate, barometer, compass, SpO2, NFC

Alert Type

Vibration

CONNECTION
Bluetooth Version

5.0, A2DP, LE

DISPLAY
Screen Type

1.39 inches, 12.5 cm2 (~51.2% screen-to-body ratio)
AMOLED, 450 nits (peak)

Resolution

HD

Operating Method

Touch screen

BATTERY
Battery Type

Lithium polymer

Battery Capacity

420mAh

Dimensions

53.3×45.9×11.8mm (2.1×1.81×0.46")

Weight

32gr (1.13oz)

Features

●110+ Personalized Watch Dials
●10 Sports Mode
●14 Days Long Standby Once Charge
●Professional Health Monitor, Fully Show Your Physical State
●50m Waterproof Level
●NFC
●AI Assistant

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu