Xiaomi Mi Window Cleaning Robot

39,900 L

Pastruese per xhama. Pastron ne menyre automatike gjithe siperfaqen e xhamit ne te cilen vendoset. Mund te komandohet manualisht me ane te telekomandes ose aplikacionit Mi HOME ose te lihet ne proces automatik. Perdoret me karikim ose me karikuesin te vendosur. E pajisur me litar 4 meter me te cilin lidhet per te mos u demtuar nga renia ne rast se shkeputet nga siperfaqja e xhamit. Perdoret gjithashtu per te pastruar siperfaqe te ndryshme si mermeti, parketi dhe pasqyra. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN480-W Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Voltage

140-220 V

Power

<500W

Function

Wet And Dry

Remote Control

Yes

Special Suction Nozzle

Efficient Brush

Size

300*300*75mm

Cord Length

About 4 meters

Cleaning Route

Planned Type

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu