Xiaomi Mi Wireless Mouse 2

1,890 L

 

Mausi Xiaomi Mi Wireless 2 , ka një dizajn minimalist, i cili në të njëjtën kohë mbetet i rehatshëm në përdorim. Kompania bëri një ridizenjim të mausit duke e bërë më të rrumbullakët dhe plotësisht simetrik në mënyrë që të mund të përdoret qoftë me dorën e majtë ose atë të djathtë. Me butona te cilet nuk bejne zhurme dhe me sensor me saktesi te larte deri ne 1000 dpi.

Ka stok

SKU: CNG2210-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

XMWS002TM

Type

Mouse

Material

Aluminum alloy

Color

Black

Connection Type

Wireless 2.4 GHz

Resolution

1000DPI

Adjustable DPI

No

Battery Type

1xAA

Distance

10 m

Interface

USB 2.0

Features

Mute button
Anti-skid and Anti-sweat surface

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse

1 x USB receiver

1 x AA battery

1 x manual