Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set

9,990 L

 

Instalim i thjeshtë pa kabllo, monitorim me rezolucion të lartë. Kjo kamër sigurie nga Xiaomi është perfekte për ambjente të jashtme pasi është rezistente nga uji, pluhurat dhe punon në temperatura nga – 20 gradë celsius deri në + 50 gradë celsius. Ka kënd shikimi 130 gradë dhe rezolucion 1080p. Në rast të një aktiviteti dyshues ju vjen menjëherë njoftim në celularin tuaj.

Ka stok

SKU: DUN1112 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Rated input

5V, 2A

Outdoor camera

52.7×122×102.6 mm

Outdoor camera net

273 g

Lens angle

130°

Resolution

1920×1080

Aperture

F2.1

Video encoding

H.265

Infrared lights

940 nm infrared light ×8

Operating

-20°C to 50°C

Battery capacity

5700 mAh

Wireless connection

Wi-Fi FiIEEE802.11b/g/n

Compatible with

Android 6.0 or iOS 10

Indoor receiver
Dimensions

110×85×77.1 mm

Weight

88 g

Card

Micro SD card (up to 32 GB)

Ports

RJ45 network port

Rated input of Reciever

5V, 2A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p (including battery) ×1

Wall Plug x 3

Indoor receiver ×1

Screw x 3

Mounting Template Sticker x 1

User manual ×1

Charging Cable (1m) x 1

Warranty Notice x 1

Ethernet Cable (2m) x 1

Attention Sticker x 1