Xiaomi MIIIW Wireless Keyboard Mouse Set

3,590 L

 

Set tastier plus mouse MIIIW. Vjen me dizajn simetrik dhe rezistencë ndaj ujit IPX4. Tastiera është në madhësi të plotë dhe përmban 104 taste.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Type

Keyboard and Mouse

Color

Black, White

Material

ABS

Features

Portable

Bluetooth Version

Not Supported

Connectivity

Wireless

Interface

USB 2.0

Key Number

104

Keyboard Lifespan ( times

5 million times

Response Speed

0.4m/s

Keyboard Type

Membrane Keyboards

Backlight Type

No

Product weight

0.4120 kg

Product size (L x W x H)

40.00 x 13.00 x 3.50 cm / 15.75 x 5.12 x 1.38 inches

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard,

1 x Mouse,

1 x USB Receiver,

4 x AAA Battery,

1 x User Manual