Ofertë!
OFERTË ONLINE

Xiaomi Poco F3

33,990 L41,990 L

Nga modelet me te reja te Xiaomi, Poco F3. Fuqizuar me procesorin Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G (7 nm). Ekran 6.67 inch me rezolucion 1080 x 2400 pixel AMOLED. Mbrojtje Gorilla Glass 5. Bateri me kapacitet prej 4520mAh e pajisur gjithashtu me teknologjine e karikimit te shpejte 33W. Lente me funksione te ndryshme, 48MP lenteja kryesore, 5MP macro, 8MP me kend te gjere. Lente te cilat krijojne foto me kualitet, plote ngjyra dhe regjistrim videosh me rezolucion deri ne 4K. Kamera selfie eshte 20MP. Model i ri dhe me aftesi te reja. Ftohje permes nje lengu te posatshem, perfekt per perdorim te gjate dhe luajtje te lojrave te preferuara.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Black, Blue, Silver, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

163.7 x 76.4 x 7.8 mm (6.44 x 3.01 x 0.31 in)

Weight

196 g (6.91 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass 5), glass back (Gorilla Glass 5), plastic frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4520mAh

Charging

Fast charging 33W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

6GB, 8GB

Memory Internal

128GB, 256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

AMOLED

Display Size

6.67"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

Refresh Rate

120Hz

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G (7 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 650

CAMERA
Main Camera

Triple (48MP, 8MP, 5MP )

Triple Details

48 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2", 0.8µm, PDAF
8 MP, f/2.2, 119˚ (ultrawide)
5 MP, f/2.4, 50mm (macro), 1/5.0", 1.12µm, AF

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

[email protected], [email protected]/60/120/240/960fps, gyro-EIS

Selfie Camera

Single (20MP)

Features Selfie

HDR

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.1, A2DP, LE

GPS

Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC

Radio

No

NFC

Yes (market/region dependent)

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, color spectrum

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu