Xiaomi Poco F4

49,990 L

 

Teknologjia e procesit 7nm e Snapdragon® 870 ofron performancë të fuqishme përpunimi me konsum më të ulët të energjisë, duke ju ofruar një përvojë më të qetë qoftë për lojëra qoftë për përdorim të përditshëm. Aftësitë e fuqishme të leximit dhe shkrimit ju ofrojnë shpejtësi më të shpejtë ngarkimi dhe ruajtjeje, duke ju lejuar të hapni shpejt një aplikacion ose të ngarkoni një lojë. Falë teknologjisë së Mesme Tab (MMT), karikimi turbo 67 W siguron karikim super të shpejtë. Me baterinë me kapacitet të madh 4500 mAh, telefoni karikohet shpejt dhe zgjat shumë.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi POCO X4 Pro 5G

32,990 L37,990 L

Xiaomi Mi 11T Pro

51,990 L59,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Black, Green

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

163.2 x 76 x 7.7 mm (6.43 x 2.99 x 0.30 in)

Weight

195 g (6.88 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass 5), glass back

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,500 mAh

Charging

Fast charging 67W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

128GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

AMOLED

Display Size

6.67"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

Refresh Rate

120Hz

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G (7 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 650

CAMERA
Main Camera

Triple (64MP, 8MP, 2MP)

Triple Details

64 MP, f/1.8, (wide) 1/2.0", 0.7µm, PDAF, OIS
8 MP, f/2.2, 119˚ (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
2 MP, f/2.4, (macro)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main
Selfie Camera

Single (20MP)

Features Selfie

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS. Up to dual-band: GLONASS (1), BDS (2), GALILEO (2), QZSS (2), NavIC

Radio

No

NFC

Yes (market/region dependent)

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted),
accelerometer,
gyro,
proximity,
compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

POCO F4

67W Adapter

USB-C Cable

SIM Eject Tool

Protective Case

Quick Start Guide

Safety Information

Type-C to 3.5 mm Headphone Adapter

Garancia e produktit

12 Muaj