Xiaomi Poco M5S

29,990 L

 

Xiaomi Poco M5S nga Xiaomi.

Vjen me bateri me kapacitet 5000mAh e cila ju mundëson karikim nga mëngjesi në mbrëmje pavarësisht se çfarë jeni duke bërë. Xiaomi Poco M5S ka  kamer kryesore 64MP dhe kamer selfie 13MP. Tani mund të ndiheni si profesionist të vërtetë në çdo foto që shkrepni fal modaliteteve dhe opsioneve të ndryshëm që ju ofrohen.

Color
Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Gray

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

160.5 x 74.5 x 8.3 mm (6.32 x 2.93 x 0.33 in)

Weight

178.8 g (6.31 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass 3), plastic frame, plastic back

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 33W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

128GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

AMOLED

Display Size

6.43"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 3

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek Helio G95 (12 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G76 MC4

CAMERA
Main Camera

Quad ( 64MP, 8MP, 2MP, 2MP )

Quad Details

64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.97", 0.7µm, PDAF
8 MP, f/2.2, 118˚ (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Selfie Camera

Single (13MP)

Features Selfie

HDR

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

Radio

FM radio

NFC

Yes

USB

USB Type-C 2.0

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, compass
Virtual proximity sensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Ejecting tool

1 x Manual

1 x Charger

Garancia e produktit

24 Muaj