SAPO ERDHI

Xiaomi Poco Watch

6,490 L

 

Ekrani i madh 1.6″ AMOLED me ngjyra me rezolucion të lartë me xham të lakuar 2.5D dhe një kornizë ultra të hollë ofron një përvojë vizuale befasuese që ju lejon të shihni më shumë me qartësi më të madhe. 5 ATM rezistencë ndaj ujit, matje të nivelit të oksigjenit, gjurmim dinamik të rrahjeve të zemrës, GPS dhe deri në 14 ditë jetëgjatësi baterie. Përvojë më e mirë vizuale dhe kontrolli me prekje. Është e përshtatshme për çdo aktivitet gjatë ditës tuaj. Ju mund ta përshtatni lehtësisht atë me veshjet tuaja të përditshme. 

Color
SKU: N/A Modeli: M2131W1 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Blue

Network
TECHNOLOGY

No Cellular Connectivity

Body
DIMENSIONS

39.1 x 34.4 x 10 mm

WEIGHT

31 g

BUILD

Plastic back, plastic frame

Waterproof

5ATM

SIM

N/A

Display
SIZE

1.6 Inches

RESOLUTION

360 x 320 pixels (~301 ppi density)

Platform
OS

Proprietary OS

BLUETOOTH

5.0, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Features
SENSORS

Accelerometer, heart rate, compass, SpO2

Battery
TYPE

Li-Ion 225 mAh, non-removable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Poco Watch

1 x Charging cable 

1 x User manual