Xiaomi Poco X3 NFC

28,900 L30,900 L

Modeli me i ri i 2020 nga Xiaomi, Poco X3 NFC. Fuqizuar me procesorin Qualcomm Snapdragon 732G. Ekran 6.67 inch me rezolucion 1080 x 2400 pixel. Mbrojtje Gorilla Glass 5. Bateri me kapacitet prej 5160 mAh e pajisur gjithashtu me teknologjine e karikimit te shpejte 33W. Vecanti jan kamerat kryesore ne pjese e pasme te organizuara ne forme rrethi. Lente me funksione te ndryshme, 64MP lenteja kryesore, 2MP telefoto macro, 13MP me kend te gjere dhe 2MP per te krijuar efektin e thellesise. Lente te cilat krijojne foto me kualitet, plote ngjyra dhe regjistrim vidjo me rezolucion deri ne 4K. Kamera selfie eshte e motorrizuar 20MP. Model i ri dhe me aftesi te reja. Ftohje me leng e permiresuar, perfekt per perdorim te gjate dhe luajtje te lojrave te preferuara.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Shadow Grey, Cobalt Blue

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

165.3 x 76.8 x 9.4 mm (6.51 x 3.02 x 0.37 in)

Weight

215 g (7.58 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass 5), aluminum frame, plastic back

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5,160 mAh

Charging

Fast charging 33W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB, 6GB

Memory Internal

64GB, 128GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.67"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM7150-AC Snapdragon 732G (8 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 618

CAMERA
Main Camera

Quad (64MP, 13MP, 2MP, 2MP)

Quad Details

64 MP, f/1.9, (wide), 1/1.73", 0.8µm, PDAF
13 MP, f/2.2, 119˚ (ultrawide), 1.0µm
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

Dual-LED flash, HDR, panorama

Video Main

4K@30fps, 1080p@30/120fps, 720p@960fps; gyro-EIS

Selfie Camera

Single (20MP)

Features Selfie

HDR

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes
24-bit/192kHz audio

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.1, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

Radio

No

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu