Xiaomi Poco X4 GT

43,990 L

 

Teknologjia superiore e procesit 5 nm e TSMC, siguron reduktim të konsumit të energjisë duke ofruar performancë më energjike të përpunimit dhe u mundëson të gjithë lojtarëve të shijojnë një përvojë të re lojrash. Konfigurim hardueri i jashtëzakonshëm dhe shumë i optimizuar për një përvojë më të qetë gjatë leximit ose shkrimit të skedarëve, kryerjes së shumë detyrave, instalimit të aplikacioneve ose ngarkimit të lojërave. POCO X4 GT është i pajisur me një ekran të veçantë që ofron një përvojë vizuale të jashtëzakonshme bazuar në optimizimin e shumëfishtë. Me një pamje të madhe 6,6 inç, ai ndriçon botën tuaj me ngjyra më të vërteta.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 5%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi 12

89,990 L
Kurseni: 5,000 L
- 13%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi 12X

64,990 L
Kurseni: 10,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

163.6 x 74.3 x 8.9 mm (6.44 x 2.93 x 0.35 in)

Weight

200 g (7.05 oz)

Build

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5,080 mAh

Charging

Fast charging 67W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.6"

Display Resolution

1080 x 2460 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

Refresh Rate

144Hz

PLATFORM
Operating system
Chipset

MediaTek Dimensity 8100 (5 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G610 MC6

CAMERA
Main Camera

Triple (64MP, 8MP, 2MP)

Triple Details

64 MP, f/1.9 (wide), 1/1.72", 0.8µm, PDAF
8 MP, f/2.2, 120˚, (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
2 MP, f/2.4, (macro)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Selfie Camera

Single (16MP)

Features Selfie

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Radio

No

NFC

Yes (market/region dependent)

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted),
accelerometer,
proximity,
gyro,
compass,
color spectrum

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

POCO X4 GT

Adapter

USB Type-C Cable

SIM Eject Tool

Protective Case

Quick Start Guide 

 

Garancia e produktit

12 Muaj