Xiaomi POCO X4 Pro 5G

32,990 L42,990 L

 

Seria POCO X vjen me ekran AMOLED dhe mbështet DCI-P3. Gama e zgjeruar e ngjyrave prodhon detaje të pasura, të cilat ju japin pamje dhe ndjesi kinematografike. Qoftë duke shfletuar uebin ose duke luajtur lojëra, shpejtësia e rifreskimit me shpejtësi të lartë 120 Hz ju lejon të shijoni një përvojë të papërsëritshme.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Laser Black, Laser Blue, Poco Yellow

Announced

2022

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

164.2 x 76.1 x 8.1 mm (6.46 x 3.00 x 0.32 in)

Weight

205 g (7.23 oz)

SIM

Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 67W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

6GB, 8GB

Memory Internal

128GB, 256GB

Card slot

microSDXC (uses shared SIM slot)

DISPLAY
Display Type

AMOLED

Display Size

6.67"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 619

CAMERA
Main Camera

Triple (108MP, 8MP, 2MP)

Triple Details

108 MP, f/1.9, 26mm (wide), 1/1.52", 0.7µm, PDAF
8 MP, f/2.2, 118˚ (ultrawide)
2 MP, f/2.4, (macro)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main
Selfie Camera

Single (16MP)

Single Details

16 MP, f/2.5, (wide), 1/3.06" 1.0µm

Features Selfie

HDR, panorama

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.1, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes (market/region dependent)

Radio

FM radio

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mobile Phone 
1 x Adapter
1 x USB Type-C Cable
1 x SIM Eject Tool
1 x Protective Case
1 x Quick Start Guide 

Garancia e produktit

12 Muaj