I perdorur

Xiaomi Pocophone F1

20,200 L23,300 L

Linja me e re e Xiaomi, Pocophone F1. Performance te larte, dizajn i vecante dhe bateri prej 4000 mAh. Ekran 5.99 inch me rezolucion Full HD+, me plot ngjyra dhe shume drite. 

Color
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2018

Color

Black, Blue

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

155.5 x 75.3 x 8.8 mm (6.12 x 2.96 x 0.35 in)

Weight

182 g (6.42 oz)

Build

Front glass, plastic body

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,000 mAh

Charging

Fast charging 18W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

64GB, 128GB

Card slot

microSD, up to 256GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.2"

Display Resolution

1080 x 2246 pixels

Display Protection

Unspecified

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SDM845 Snapdragon 845 (10 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 630

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 5MP)

Dual Details

12 MP, f/1.9, 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF
5 MP, f/2.0, 1/5.0", 1.12µm, depth sensor

Features Main

Dual-LED flash, HDR, panorama

Video Main

2160p@30/60fps, 1080p@30fps (gyro-EIS), 1080p@240fps, 720p@960fps

Selfie Camera

Single (20MP)

Single Details

20 MP, f/2.0, (wide), 1/3", 0.9µm

Features Selfie

HDR

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes
Active noise cancellation with dedicated mic

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, aptX HD, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

Radio

FM radio, recording

USB

2.0, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Infrared face recognition, fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Garancia e produktit është 6 Muaj.

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu