VETEM ONLINE

Xiaomi Redmi 10

25,490 L

 

Redmi 10 vjen me kamera kryesore 50MP + 8MP + 2MP + 2 MP, pra mjafton të vendosni skenën dhe momentin që doni të kapni dhe çdo gjë tjetër lërjani në dorë celularit tuaj. Përveç kamerës së përmirësuar do të mahniteni edhe nga procesori i fuqishëm me 8 bërthama, bateria 5000 mAh dhe artopolantët e dyfishtë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

CEL1156-B1
Ofertë!

Xiaomi Redmi 9C NFC

11,990 L14,500 L
CEL1115-S1
Ofertë!

Samsung Guru Music 2

2,990 L
Kurseni: 500 L
CEL1113-S1
Ofertë!

Nokia 220 4G

3,890 L
Kurseni: 600 L
cel1162-gr1

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

23,500 L29,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Carbon Gray

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

162 x 75.5 x 8.9 mm

Weight

181 g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Type

Li-Po 5000 mAh, non-removable

Charging

Fast charging 18W
Reverse charging 9W

MEMORY
Ram

4GB

Rom

128GB

Card slot

microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY
Display Type

LCD

Display Size

6.5"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Protection

Corning Gorilla Glass 3

PLATFORM
Operating system
Chipset

MediaTek Helio G88 (12nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G52 MC2

CAMERA
Quad

50 MP, f/1.8, (wide), PDAF
8 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide)
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4 (depth)

SELFIE CAMERA
Single

8 MP, f/2.0, (wide)

Video

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes
24-bit/192kHz audio

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.1, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes (market/region dependent)

Infrared port

Yes

Radio

FM radio

USB

USB Type-C 2.0

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Redmi 10

1 x Adapter

1 x USB Type-C Cable

1 x SIM Eject Tool

 

Garancia e produktit

24 MUAJ

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu