Ofertë!

Xiaomi Redmi 12C

9,990 L

Kurseni: 2,000 L

Redmi 12C kombinon ngjyrat klasike me dukjen dhe ndjesinë e butësisë në prekje. Me kapacitet baterie 5000 mAh. Ekran 6.71 inch me rezolucion 720 x 1650 pixels. Kamera kryesore 50MP. Bëjeni tuajën!

Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Xiaomi Redmi Note 8 (2021)

19,800 L25,100 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

BODY
Dimensions

168.8 x 76.4 x 8.8 mm (6.65 x 3.01 x 0.35 in)

Weight

192 g (6.77 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5,000 mAh

MEMORY
Ram

3GB, 4GB

Memory Internal

64GB, 128GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.71"

Display Resolution

720 x 1650 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek MT6769Z Helio G85 (12nm)

CPU

Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G52 MC2

CAMERA
Main Camera

Dual (50MP, 0.08MP)

Features Main

LED flash, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.1, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Sensors

Fingerprint (rear-mounted), accelerometer
Virtual proximity sensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Redmi 12C

1 x Charger

 

Garancia e produktit

24 Muaj