Xiaomi Redmi 9A

10,990 L

 

Kapacitet baterie 5000 mAh. Ekran 6.53 inch me rezolucion 720 x 1600 pixels. Kamera kryesore 13MP. Ka dizajn elegant dhe peshon shume pak.

Color
Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Xiaomi Redmi Note 8 (2021)

19,800 L25,100 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Nature Green, Sea Blue, Gray, Midnight Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

164.9 x 77 x 9 mm (6.49 x 3.03 x 0.35 in)

Weight

196 g (6.91 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5,000 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

2GB, 3GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.53"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

MediaTek Helio G25 (12 nm)

CPU

Octa-core

GPU

PowerVR GE8320

CAMERA
Main Camera

Single (13MP)

Features Main

LED flash, HDR

Video Main
Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5 MP, f/2.2, (wide), 1.12µm

Features Selfie

HDR

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj