BEST DEALS

Xiaomi Redmi A1

7,990 L

 

Redmi A1 kombinon ngjyrat klasike me dukjen dhe ndjesinë e butësisë në prekje. Me kapacitet baterie 5000 mAh. Ekran 6.52 inch me rezolucion 720 x 1600 pixels. Kamera kryesore 8MP. Bëjeni tuajën!

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Xiaomi Redmi Note 8 (2021)

19,800 L25,100 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2020

Color

Nature Green, Midnight Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

164.9 x 76.5 x 9.1 mm (6.49 x 3.01 x 0.36 in)

Weight

192 g (6.77 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5,000 mAh

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.52"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek MT6761 Helio A22 (12 nm)

CPU

Quad-core

GPU

PowerVR GE8320

CAMERA
Main Camera

Dual (8MP, 0.3MP)

Features Main

Dual LED flash

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5 MP

Video Selfie

Yes

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

Radio

Unspecified

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Sensors

Accelerometer
Virtual proximity sensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Redmi A1

1 x Charger

 

Garancia e produktit

24 Muaj