Ofertë!
OFERTË ONLINE

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

32,990 L37,990 L

Nga modelet më të fundit të Xiaomi. Performancë e lartë e shoqëruar me bateri të madhe 5000 mAh. Sistemi i shkëlqyer i imazhit 108 MP. Tre kamera punojnë së bashku për të kapur peizazhe të mrekullueshme, skena mahnitëse të natës, portrete të nivelit të lartë. Telefoni perfekt për të luajtur dhe për të bërë punë të ndryshme si në shtëpi ashtu edhe në zyrë. Shijoni lojëra dhe transmetim super të qetë si dhe shkarkimin ultra të shpejtë. Karikim të shpejtë baterie me fuqi 67W.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Atlantic Blue, Graphite Gray

Announced

2022

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE/ 5G

BODY
Dimensions

164.2 x 76.1 x 8.1 mm (6.46 x 3.00 x 0.32 in)

Weight

202 g (7.13 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass 5), glass back

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 67W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

64GB, 128GB

Card slot

microSDXC (uses shared SIM slot)

DISPLAY
Display Type

AMOLED

Display Size

6.67"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 619

CAMERA
Main Camera

Triple (108MP, 8MP, 2MP)

Triple Details

108 MP, f/1.9, 26mm (wide), 1/1.52", 0.7µm, PDAF
8 MP, f/2.2, 118˚ (ultrawide)
2 MP, f/2.4, (macro)

Features Main

LED flash, HDR, Panorama

Video Main
Selfie Camera

Single (16MP)

Single Details

16 MP, f/2.5, (wide), 1/3.06" 1.0µm

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.1, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes (market/region dependent)

Radio

Unspecified

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Redmi Note 11 Pro

1 x Adapter

1 x USB Type-C Cable

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu