Ofertë!
BEST DEALS

Xiaomi Redmi Note 12

22,990 L

Kurseni: 2,000 L

:
:
:

Ju prezantojmë me modelin më të bukur “Note”. Performancë e lartë e shoqëruar me bateri 5000mAh dhe teknologjinë e karikimit të shpejtë 33W. Ky model vjen me kamer kryesore 50 MP. Kapni peizazhe të mrekullueshme, portrete të nivelit të lartë, shkrepje në errësirë etj. Telefoni perfekt për të luajtur dhe për të bërë punë të ndryshme kudo që të jeni.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Onyx Gray

Announced

2023

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

165.7 x 76 x 7.9 mm (6.52 x 2.99 x 0.31 in)

Weight

188 g (6.63 oz)

Build

Corning Gorilla Glass 3

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 33W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

128GB

Card slot

microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY
Display Type

AMOLED

Display Size

6.67"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 3

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 (6 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 610

CAMERA
Main Camera

Triple (50MP, 8MP, 2MP)

Triple Details

50 MP, f/1.8, (wide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF
8 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide), 1/4", 1.12µm
2 MP, f/2.4, (macro)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main
Selfie Camera

Single (13MP)

Single Details

13 MP, f/2.5, (wide), 1/3.0"

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO

NFC

Yes (market/region dependent)

Radio

Unspecified

USB

USB Type-C 2.0, OTG

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Redmi Note 12

1 x Charger

Garancia e produktit

24 Muaj