Xiaomi Redmi Note 7

26,700 L

Redmi note 7, dizajn i vecante i perbere me xham me mbrojtje Cornin Gorilla Glass 5. Ekran 6.3 inch, me plote ngjyra dhe shume drite. I pajisur me bateri 4000 mAh e ila zgjat gjithe diten dhe karikohet ne pak kohe me teknologjin e karikimit te shpejte. 

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 422 copë
SKU: CEL1013-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Announced

2019

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

159.2 x 75.2 x 8.1 mm (6.27 x 2.96 x 0.32 in)

Weight

186 g (6.56 oz)

Build

Front glass, back glass

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,000 mAh

Charging

Fast charging 18W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.3"

Display Resolution

1080 x 2340 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 (14 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 512

CAMERA
Main Camera

Dual (48MP, 5MP)

Dual Details

48 MP, f/1.8, 1/2", 0.8μm, PDAF
5 MP, f/2.2, depth sensor

Features Main

Dual-LED flash, HDR, panorama

Video Main

1080p@30/60/120fps, (gyro-EIS)

Selfie Camera

Single (13MP)

Single Details

13 MP, f/2.0, (wide), 1/3.1", 1.12µm

Features Selfie

HDR

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

Radio

FM radio

USB

2.0, Type-C 1.0 reversible connector

FEATURES
Sensors

Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim