I perdorur

Xiaomi Redmi Note 8T

19,900 L

Cmim i arsyeshem dhe performance e larte ne nje pajisje. Kater kamera kryesore. Ekran 6.3 inch me rezolucion Full HD+, i mbrojtur me Gorilla Glass 5. Bateri 4000 mAh, me teknologjine e karikimit te shpejte.

Shitur , Vijne perseri

SKU: TLPXRN8T128-BL Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2019

Color

Blue

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

161.1 x 75.4 x 8.6 mm (6.34 x 2.97 x 0.34 in)

Weight

200 g (7.05 oz)

Build

Front glass, back glass

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,000 mAh

Charging

Fast charging 18W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

128GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.3"

Display Resolution

1080 x 2340 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SDM665 Snapdragon 665 (11 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 610

CAMERA
Main Camera

Quad (48MP, 8MP, 2MP, 2MP)

Quad Details

48 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.0", 0.8µm, PDAF
8 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

4K@30fps, 1080p@30/60/120fps; gyro-EIS

Selfie Camera

Single (13MP)

Single Details

13 MP, f/2.0, (wide), 1/3.1", 1.12µm

Features Selfie

HDR, panorama

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

Radio

FM radio

USB

2.0, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu