Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2

34,990 L

 

Roboti i pastrimit Xiaomi Mi Robot 2 ka fuqi thithëse 2,200 Pa dhe shmang në mënyrë inteligjente çdo lloj pengese fal navigimit vizual. Sistemi i navigimit vizual me shpejtësi të lartë ndihmon në kapjen e shpejtë të informacionit të koordinuar dhe nxjerrjen e veçorive komplekse hapësinore për krijimin më të shpejtë dhe më të saktë të hartës së pastrimit.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Color

White

Net Weight

3.6 kg

Wireless connection

Wi-FilEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Rated Voltage

14.4 V⎓

Rated Power

40 W

Battery

2900mAh (rated capacity)/3200mAh (nominal capacity)

Charging Dock
Item Dimensions

130×126×93mm

Rated Input

100-240V~50/6 0Hz 0.5A

Rated Output

19.8 V⎓ 1 A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Vacuum-mop × 1
Charging Dock × 1
Side Brush × 1
Power Cord × 1
Water Tank × 1
Mop Pad × 1
User Manual × 1
Warranty Notice × 1