OFERTË ONLINE

Xiaomi Router Pro AC2600

5,290 L

 

Gjenerata e ardhshme e Mi Routers. Xiaomi Mi Router Pro, ka një performancë të përmirësuar dhe mbulim më të gjerë Wi-Fi me të cilin nuk do të keni nevojë për përforcues të tjerë. Mi Router Pro përdor standardin më të fundit Wi-Fi 802.11ac valë2, lejon një numër lidhjesh në të njëjtën kohë dhe kap shpejtësinë maksimale prej 2533Mbps.

Ka stok

SKU: CNG1530 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Material

Aluminium alloy

Color

Black

LAN Ports

2

5G Wi-Fi Transmission Rate

1733Mbps

Wi-Fi Supported Frequency

2.4G & 5G

Wired Transfer Rate

10/100/1000Mbps

Function

VPN

Max. LAN Data Rate

1000Mbps

Number of USB Interfaces

1 x USB 3.0

Model Number

Xiaomi router pro

Standards And Protocols

Wi-Fi 802.11n

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Original Xiaomi HD Router, 1 x Power Adapter ( 12V / 3A ), 1 x Chinese Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu