Xiaomi Smart Pet Fountain Filter

1,990 L

 

Filtrim i thellë i ujit në 4 faza. Uji që kafshët shtëpiake duan të pinë. Me filtrimin e thellë efiçent me katër faza, grimcat e imëta, qimet dhe klori i mbetur, përfshirë jonet Ca dhe Mg, kapen dhe filtrohen në mënyrë efektive, duke përmirësuar shijen e ujit, duke e zbutur dhe pastruar atë për të siguruar shëndetin e sistemit urinar të kafshës shtëpiake.

Ka stok

SKU: DUN1507-W Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 29%
Ofertë!

Xiaomi Mi Smart Scale 2

1,990 L
Kurseni: 800 L
OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Mi Air Purifier Pro

25,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Product model

XWFE01MG-GL

Net weight

18.5 g±2 g (single filter);
5.0 g±1.5 g (single water pump filter assembly);
5.0g+1.5 g (water pipe)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Smart Pet Fountain Filter

1 x Manual