Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Smart Projector 2 Pro

87,990 L

Kurseni: 12,000 L

:
:
:

Video projektor profesional nga Xiaomi. Ndër karakteristikat e tij janë edhe: rezolucioni 1080p FHD, drita 1300 ANSI Lumens, ekrani i madh deri në 200 inç, modaliteti i dyfishte i fokusimit, Android TV dhe Netflix i çertifikuar etj. Mund ta kontrollonij vetëm me zë mjafton të shtypni butonin e Google-it që ndodhet në pult. Kërkoni shfaqe, filma dhe informacione të ndryshme pa u munduar.

Ka stok

SKU: DUN1050-W Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Color

White

Lens Focuses

Non-inductive focus

Power Input

100-240V~2.5A 50/60Hz

Power Consumption

<220W

Display Technology

0.47″ DMD

Light Source Technology

4-channel LED

Standard Resolution

1920×1080

Projection Ratio

1.1: 1 (* Please refer to actual projection ratio)

Projected Screen Size

40-200″, 60-120″ (recommended)

Keystone Correction

±40° vertical, ±40° horizontal

RAM

2GB DDR3

Built-in Storage

16GB eMMC high-speed flash memory

Operating System

Android TV 9.0

Apps

Third-party apps are pre-installed

Brightness Mode

Office and movie

Bluetooth

Bluetooth 4.2/BLE low power

Audio

Dolby Audio, dts-HD

Internal Power Supply

Built-in AC-DC

Speaker Audio System

Dual 10W full-frequency

Noise

≤ 28dB(A) viewing mode @ 25℃ (ambient temperature)

Smart Temperature Control

Automatically switches between brightness modes and adjusts fan speed

Indicator Light

White LED

Remote Control

Bluetooth remote voice control

Working Temperature

0°C to 40°C

Storage Temperature

-20°C to 55°C

Operating Humidity

20% to 80%

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Projector
1 x Remote Control
1 x Power Cord
1 x User Manual