Xiaomi USB Type-C Braided Cable 100cm

690 L

 

FishUSB dhe fish Type C ne nje kabllo te vetme me gjatesi prej 100 cm. Material shume rezistent. Mundeson karikim dhe kalim shume te shpejte te te dhenave nga aparati juaj celular apo tableti në kompjuter.

Ka stok

SKU: DUN675 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 31%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Smart Scale 2

1,790 L
Kurseni: 800 L
- 32%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Smart LED Bulb (Warm White)

1,290 L
Kurseni: 600 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Length

100cm

Output Ports

USB Type C

Input Port

USB 2.0 (Type A)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi USB Type-C Braided Cable 100cm