Xiaomi Wireless Charger and Bluetooth Speaker

3,490 L

 

Ky boks muzike me bluetooth nga Xiaomi ka një funksion të integruar të karikimit pa kabllo. Mjafton ta vendosni celularin tuaj në sipërfaqen e karikimit të boksit dhe celulari juaj do të karikohet ndërkohë që ju shijoni videot ose muzikat tuaja të preferuara. Mos u shkëpusni në asnjë moment nga ajo që ju pëlqen me shumë!

Ka stok

SKU: CNG2873-W Modeli: XMWXCLYYX01ZM Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Wireless connection

Bluetooth 5.0

Connection range

Up to 10 meters

Speaker Screen Size

40 mm

Speaker power

5 W

Wireless charging power

30 W

Input voltage

15 V / 3 A

Charging distance

4 mm

Working temperature

0 °C – 45 °C

Dimensions

234 x 86.5 x 73.9 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  Speaker

1 x Power Adapter

1 x User Manual