Xiaovv HD Web USB Camera

2,990 L

 

Kamër HD për kompjuter apo laptop me fokus automatik dhe kënd shikimi 150°.  Është e përshtatshme për konferenca, mësim online si edhe për platforma si Skype, Hangouts etj.

Ka stok

SKU: CNG1797-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Power

5V

Working Temperature

10 – 50 ℃

Viewing Angle

150°

Video Format

h.264/H.265 / MJPG / NV12 / YUY2

System Support

MacOS10.5 and above
Windows7/8/10
Linux2.4.6 and above

Size

100x25x50mm

Weight

About 105g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaovv 1080P USB Live Broadcast IP Camera