XO Car Holder C39

1,490 L

 

Mbajtëse telefoni për në makinë nga XO. Rrotullohet 360° dhe është shumë e sigurt.Ka dizajn të hollë dhe elegant.

Ka stok

SKU: CNG2534-B Modeli: XO-C39 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black/Red

MATERIAL

ABS + Silica Gel

SUITABLE DEVICE

4-6 inch phones

Installation method

Sticky

Dimension

68 x 115 x 160 mm

WEIGHT

174g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x XO Car Holder C39