XO RGB Light Ring BGD007/MJ26

2,990 L

 

Unaze LED me diameter 26cm me ndricim te ndryshueshem. Perdorim brenda ose ne ambjente te jashtme. Perdoret per foto, make up profesional, sallone bukurie ose per livestream dhe filmime te ndryshme. Mund te montohet ne tripod ose ne mbajtese te ndryshme. 

Ka stok

SKU: CNG2808 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Model

BGD007/MJ26

Size

diameter 26cm

Lamp brightness

24 – 26lm

Color temperature

6500K

Warm white color temperature

3200K

Light color

red, green, bellum

Power

0.3-9.3w

Interface

USB

Voltage

5V

Informacione për paketimin

1 x Ring Light

1 x Tripod

1 x Remote Control

1 x Manual