XO Smart Watch XO-H32

4,990 L

 

Strukturë precize për një dizajn rezistent ndaj ujit në shkallën IP67 kështu që mund të lani duart apo të shëtisni në shi pa u shqetësuar për orën. Vjen me modalitete të shumta sportive dhe ka jetgjatësi të madhe baterie.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 27%
Ofertë!

Kieslect K10 Smart watch

3,990 L
Kurseni: 1,500 L

Apple Watch Series 8

47,990 L49,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Gray, Green

Screen Display

1.28" full touch screen

Chipset

RealTek 8762C

Resolution

240*240 IPS

Operation Method

Full touch Screen + Function Keys

Waterproof Level

IP67 Waterproof

Heart Rate

VC11

Bluetooth

5.0

Supported Devices

IOS 8.0 or above
Android 4.4 or above

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartwatch

1 x Charging Cable

1 x Manual