XO Smart Watch XO-H80(S)

4,990 L

 

Orë inteligjente XO-H80(S). Është elegante dhe mund ta kombinoni lehtë me veshjet tuaja. Ka ekran me ngjyra 1,69 inç IPS dhe është rezistente ndaj ujit. Monitoroni në çdo kohë shëndetin dhe aktivitetet tuaja të përditshme. Përbëhet nga material rezistent.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

IMILAB Smart Watch W12

5,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Gray

Chipset

RealTek 8762C

APP

Gloryfit

Compatible System

Android 4.4+
IOS9.0+

Memory

RAM:160KB
ROM: 384KB
FLASH: 64MB

Screen size

1.69"

Screen type

TFT

Resolution

240*280 IPS

Bluetooth

5.0

Heart Rate

VC11

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartwatch

1 x Charging Cable

1 x Manual