XO Smart Watch XO-M20

3,990 L

 

XO-M20 ofron një gamë veçorish të cilat ndihmojnë në monitorimin e shëndetit tuaj, gjumit dhe nivelit të oksigjenit në gjak. Operon deri në 5 ditë pa karikim dhe është e pajisur me ekran 1.86″ HD për një përdorim sa më të lehtë. Ora ju informon për të gjitha mesazhet e marra dhe ofron asistencë vokale.

Ka stok

SKU: CNG3302-B Modeli: XO-M20 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy Watch 3 R850

17,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Processor

ZK8918C

Home screen

1.86 inch HD
240X280 IPS

Touchscreen

Yes

Waterproof

IP67

Size

44 x 38.3 x 13.55mm

Bluetooth

5.0

APP

Hryfine

Strap

Silicone Material

Charging

Magnetic charging

Battery

Lithium battery

Battery capacity

3.7V/240mAh

Use time

up to 5 days

Functions

-Heart rate detection
– Oxygen saturation detection
– Pedometer
– Sedendary reminder
– Sleep monitor
– Bluetooth music player
– Bluetooth calls
– Remote photo shutter
– Call reminder
– Alarm clock
– Calendar
– Stopwatch

Dimensions

46 x46 x 12mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Charging Cable

1 x Manual