Zhiyun Smooth Q2

17,600 L

ZHIYUN ka bere nje rrugetim te gjate ne gjetjen e formes perfekte pa prekur funksionalitetin. Kushtuar vemendje precizionit dhe cdo detaji per te sjelle thjeshtesine dhe bukurine per filmime te cdo niveli. I pershtatshem per IOS dhe Android. Shprehni anen tuaj artistike mundesuar nga 17 ore kohezgjatje baterie.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 286 copë
SKU: DUN387-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim