OFERTË ONLINE

Zhiyun Smooth Q3 Smartphone Gimbal

13,990 L

 

ZHIYUN ka bere nje rrugetim te gjate ne gjetjen e formes perfekte pa prekur funksionalitetin. Kushtuar vemendje precizionit dhe cdo detaji per te sjelle thjeshtesine dhe bukurine per filmime te cdo niveli. I pershtatshem per IOS dhe Android. Shprehni anen tuaj artistike mundesuar nga 15 ore kohezgjatje baterie.

Ka stok

Shitur: 64 copë

SKU: DUN897 Modeli: Q3 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 26%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Zhiyun-Tech Smooth-XS 2-Axis Smartphone Stabilizer

8,490 L
Kurseni: 3,000 L
- 25%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Zhiyun-Tech Smooth-X Smartphone Gimbal Combo

7,490 L
Kurseni: 2,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Gimbal
Number of Axes

3-Axis (Pitch, Roll, Yaw)

Rotation Range

Yaw (Pan): 300°
Pitch (Tilt): -260 to 80°
Roll: -170 to 170°

Load Capacity

0.6 lb / 280 g

Compatibility
Smartphone Dimensions

Width: 2.2 to 3.5" / 55 to 90 mm

Connectivity
Ports

1 x USB Type-C

Wireless Frequency

2.4 GHz (2.402 – 2.480)

Wireless Protocol

Bluetooth 4.2

Battery
Capacity (mAh)

1300 mAh

Battery Runtime

15 Hours

Operating Temperature

14 to 113°F / -10 to 45°C

General
Mounting

1 x 1/4"-20 Female

Dimensions

11 x 5 x 3.5" / 279 x 127 x 90 mm
7.1 x 6.1 x 1.8" / 180 x 154 x 45 mm (Folded)

Weight

0.7 lb / 340 g

Key Features

• Compact Folding 3-Axis Stabilizer
• Includes Wrist Strap and Protective Bag
• Built-In Rotatable LED Video Light
• Landscape and Portrait Modes
• Live Streaming via Companion Mobile App
• Advanced Smart Tracking
• Simplified Dolly Zoom Mode
• SmartFollow 3.0
• Gesture Control
• SMART Editing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Zhiyun-Tech Smooth-Q3 Smartphone Gimbal Stabilizer Combo
  • Mini Tripod
  • USB Type-C Charging Cable

Garancia e produktit

6 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu