BEST DEALS

Zhiyun Smooth-X2 Combo

17,990 L

 

Një gimbal që peshon vetëm 300 g me një shkop selfie të integruar që zgjatet, një trekëmbësh të rrotullueshëm dhe një dritë të dyanshme! SMOOTH-X2 plotëson çdo imagjinatë tuaj për një konfigurim të gjithanshëm të të bërit video. Një kombinim i këtij gimbali dhe smartfonit tuaj ofron një përvojë minimale por të rafinuar të regjistruarit si kurrë më parë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Mi Action Camera Handheld Gimbal

16,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Gray, Orange

Gimbal
Roll Mechanical Range

Standard: 268°

Pan Mechanical Range

Standard: 290°

Product Size

71*56*160mm (W*D*H)

Product Net Weight (Individual device)

300g (with battery)

Battery
Operation Voltage

Max: 4.2V
Standard: 3.7V
Min: 3.4V

Operation Current

Max: 5000mA
Min: 240mA

Operation Temperature

Max: 45℃
Standard: 25℃
Min: -10℃

Battery Runtime

Max: 3.5h
Standard: 1.5h
(The above data is collected under the below conditions: a specified temperature of 25℃; the gimbal has been balanced and mounted with an iPhone X. When the fill light is on, the runtime is 1.5h. When under standby state, the runtime is 3.5 hours.)

Charging Time

Standard: 2h
(This test is conducted with a 5V/2A rated power adapter at a specified temperature of 25 ℃. The actual charging time varies with environmental factors. Besides, the lower the temperature, the longer the charging time.)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin