Zhiyun-Tech Smooth-4 Smartphone Gimbal

12,500 L

Kapni kendet perfekte dhe foto te bukura me gimbalin per smartphone SMOOTH 4 nga Zhiyun. I thjeshte ne perdorim. Mund te kontrollohet edhe nga celulari nepermjet aplikacionit ZY Play ne IOS dhe Android. I pershtatshem per modele te ndryshme smartphone deri ne 6.5 inch. Ktheni celularin tuaj ne kamera profesionale filmimi. Paneli i kontrollit ju mundëson kontrollimin dhe stabilizimin e telefonit. Zgjidhni metoda te ndryshme filmimi per te krijuar pamje spektakolare. Gjate filmimit mund te karikoni celularin tuaj fal kapacitetit te baterisë qe zgjat deri ne 12 ore.

Ka stok

SKU: DUN719-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Gimbal
Number of Axes

3-Axis (Pitch, Roll, Yaw)

Rotation Range

Yaw (Pan): 300°
Pitch (Tilt): 240°
Roll: 240°

Load Capacity

2.65 to 7.41 oz / 75 to 210 g

Compatibility
Smartphone Dimensions

Height: 2.44 to 3.35" / 62 to 85 mm

Connectivity
Ports

1 x USB Type-C

Battery
Battery Type

2 x Built-In

Capacity (mAh)

2000 mAh

Battery Runtime

12 Hours

Battery Chemistry

Lithium-Ion

Power
Operating Voltage

7.4 to 7.4 VDC

Operating Current

120 to 2500 mA (Maximum)

Environmental
Operating Temperature

14 to 113°F / -10 to 45°C

General
Mounting

1 x 1/4"-20 Female

Dimensions

12.91 x 4.84 x 4.13" / 328 x 123 x 105 mm (with Handlebar)

Weight

19.29 oz / 547 g (with Handlebar and Battery)

Key Features

• Supports smartphones weighing up to 7.4 oz, and up to 3.35" in height
• Large, cine-style focus/zoom wheel with a witness mark
• Use with the free, downloadable ZY Play app to control select iOS/Android phone functions
• "Vertigo" effect, and quick-response PhoneGo modes
• Multiple time-lapse and follow-mode choices
• 300° of pan, 240° of tilt, and 240° of roll
• Up to 12-hour runtime; ability to use an external power pack
• Can charge your phone while shooting

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x type-C USB Cable

1 x TRM03 Tripod

1 x Storage Box

1 x User Guide

1 x Stabilizer

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu